Plakaty

Jedną z ciekawszych i prostszych, mało kosztownych form zmiany wystroju wnętrza, czy też zaprezentowania własnej firmy jest wykorzystanie tradycyjnych plakatów. Ich wykonanie wiąże się z obecnością nowoczesnych urządzeń, gwarantujących wydruk nawet na ogromnej płaszczyźnie tego, co urodzi się w Twojej głowie. Nasza propozycja kierowana więc jest zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucjonalnych a także organizacji, potrzebujących koncepcji sprawdzalnych od lat. Rodzaj pożądanej grafiki, zależy wyłącznie od pomysłowości Klienta, gdyż stawiamy na indywidualność i oryginalne potrzeby. Ze swojej strony gwarantujemy wysoką jakość wykonania i perfekcyjnie odwzorowane kolory. Plakaty Bydgoszcz z naszym udziałem, staną się z pewnością elementem przyciągającym wzrok. W swojej ofercie posiadamy bowiem cały szereg możliwości i różnorodnych opcji, z których z pewnością wybierzesz coś właściwego Tobie. Oferowane produkty dedykowane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, co sprawia, że stają się jeszcze bardziej uniwersalne. Promowany produkt, ukochany krajobraz czy typografika – wykonany dla Ciebie każdy rodzaj plakatu, dbając o maksymalną satysfakcję i zadowolenie.

Papier Blue Black

Papier Blue Black, nazywany potocznie również papierem billboardowym jest koncepcją najtańszą, która doskonale sprawdza się w przypadku krótkoterminowych outdorowych. RST-Grupa poleca wszystkim zainteresowanym ten rodzaj materiału, ze względu na jego dużą wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć i promieniowanie UV. Rozwiązanie, o którym mowa, charakteryzuje się obecnością niebieskiej barwy na wewnętrznej stronie, stanowiącej filtr zabezpieczający prześwietlaniu. Choć papier Blue Black nie należy do najtrwalszych, pozwala na zachowanie pełni wyrazistości każdej grafiki, a więc jest idealną koncepcją na billboardy, gdzie występuje duża zmienność prezentowanych treści. Jeśli więc i Ty chcesz, aby Twoje marka była rozpoznawalna na rynku, zdecyduj się na papier Blue Black – Bydgoszcz!
wydruk-plakatow-bydgoszcz

Papier do plakatów 150g i 200 g

Pośród wielu materiałów do tworzenia informacji i nośników reklamy, największym dylematem wydaje się wybór właściwego papieru. W ofercie naszej drukarni znajduje się wiele koncepcji, dopasowanych do najbardziej wymagających oczekiwań, jak i różnorodnych form druku, w zależności od przeznaczenia i okazji. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest więc papier do plakatów 150 g i 200 g, a więc dwie gramatury, z których pierwsza sprawdza się przy wydruku codziennych ulotek, a druga proponowana jest Klientom, którym zależy na nieco bardziej eleganckim wyglądzie. W zależności od zamówienia, jesteśmy w stanie wydrukować w precyzyjny i profesjonalny sposób wszystko to, co może przyczynić się do Państwa zadowolenia. Papier do plakatów 150 g i 200 g Bydgoszcz czy okolice – jedyne takie miejsce, gdzie kompleksowo zrealizujemy każdy Twój pomysł.
plakaty-drukania-wielkoformatowa-bydgoszcz

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do wysłania zapytania na przygotowanie i wydruk plakatów. Nasi handlowcy przygotują dla Ciebie atrakcyjną ofertą.
Zapytaj o wycenę plakatów