Panele szklane

Sposób na diametralną i szybką zmianę w wybranym pomieszczeniu? Skorzystanie z oferty przygotowanej przez drukarnię RST Grupa. Nowoczesne, stylowe fototapety Bydgoszcz to najlepsze rozwiązanie, pozwalające na dopasowanie charakteru wnętrza do najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Zainwestuj w druk na szkle

Ożyw swoje wnętrze i nadaj mu koloru. Szkło z grafiką cieszy się ogromną popularnością – dzięki rozwiązaniom technologii druku na szkle – możliwości aranżacji wnętrz są praktycznie nieograniczone. Jednak tylko dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, możecie Państwo zrealizować swoją wizję druku na szkle kompleksowo – od wymiarowania u klienta, wykonanie wizualizacji, poprzez docięcie szkła, transport i sam montaż. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa druk na szkle był podkreśleniem indywidualności i kreatywności, a jednocześnie był ponadczasowy i tworzył przytulną atmosferę. Szkło w mieszkaniu nie musi dodawać wnętrzu surowości i powagi – fotoszkło w formie grafiki drukowanej na szkle, może stworzyć klimat pełen delikatności i ciepła. Preferujesz dynamiczne wnętrza? Dzięki drukom na szkle osiągniesz zamierzony efekt – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Druk na szkle to doskonały pomysł na urozmaicenie Twojego mieszkania

Fotoszkło jest idealne nie tylko jako element aranżacji wnętrz – jak np. szkło kuchenne na pas roboczy, ale również jako inne dekoracje, panele szklane czy reklamy. Swoją spersonalizowaną grafikę wybierz spośród 50 milionów obrazów, które oferujemy. Wybrane zdjęcia zawsze będą skadrowane pod wymiar, który potrzebujesz – oszlifowanie krawędzi, hartowanie czy otwory – również nie stanowią dla nas problemu.

Z naszej strony oferujemy bezpośredni druk na szkle utwardzany lampami uv – taki rodzaj wydruku jest bezwonny, więc bez obaw możemy stosować je w mieszkaniach. Nie posługujemy się naklejkami, ani folią która może odbarwić się pod wpływem kleju montażowego, nie jest to też plakat wkładany między dwie tafle szkła – finalny produkt, który Państwo dostaną będzie to zawsze trwały druk UV. Maksymalna powierzchnia zadruku to 2,05m x 3,05m. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania koloru białego jako poddruku, dzięki czemu możemy uzyskać wybiórczą przeźroczystość.

Współpracując z RST-Grupa zrealizują Państwo swój spersonalizowany projekt kompleksowo – od wymiarowania, poprzez wykonanie wizualizacji aż do transportu i montażu gotowego produktu. Hartowanie szkła, oszlifowanie jego krawędzi czy wykonanie otworów nie stanowią dla nas problemu. Dołożymy wszelkich starań, aby druk na szkle był kreatywnym urozmaiceniem mieszkania, biura lub sklepu – sprawdzi się jako szkło kuchenne na tzw. „pas roboczy”, niezwykle elegancka reklama czy biurowy panel szklany.

panele-szklane-bydgoszcz

Skorzystaj z naszej oferty

Produkty przez nas oferowane wyróżniają się wytrzymałością, szczegółowością i wygodnym zastosowaniem, co sprawia, że nieustannie poszerzamy swoje portfolio. Panele szklane Bydgoszcz to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających.
ZAPYTAJ O WYCENĘ DRUKU NA SZKLE