OKLEJANIE SAMOCHODÓW BYDGOSZCZ

Nasza drukarnia wielkoformatowa RST-Grupa oferuje rozwiązania nowoczesne, wygodne dla Klienta oraz pozwalające na skuteczną reklamę w dowolnie wybranym miejscu i formacie. Wśród najpopularniejszych form dostępnych w Bydgoszczy na szczególną uwagę zasługuje profesjonalne oklejanie samochodów.

Uważamy, że pojazd oklejony przykuwającą oko grafiką jest najlepszą mobilną kampanią marketingową firmy. Czas, który samochód spędza na drodze podczas wyjazdów służbowych i prywatnych to szansa na zanotowanie informacji o firmie przez potencjalnych klientów. Zaletą tej formy reklamy jest jednorazowy wkład finansowy i zyski, które owocują przez lata. Profesjonalne oklejanie samochodów Bydgoszcz to niewątpliwie ważna usługa, wobec której nie można przejść obojętnie planując kampanię reklamową dla swojej firmy.

Pracujemy na foliach ploterowych – matowych i błyszczących, z nadrukiem ekosolwentowym, One Way Vision (stosowane do oklejania okien, perforowane, z efektem lustra weneckiego), foliach odblaskowych, wylewanych (do wyklejania nieregularnych kształtów na ciepło). Wydruki dodatkowo zabezpieczamy bezbarwnym laminatem, który wydłuża żywotność materiału i chroni kolory przed utratą barw.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do wysyłania zapytań. Chętnie przedstawimy najlepszą ofertę na rynku.
ZAPYTAJ O WYCENĘ OKLEJANIA SAMOCHODÓW