RST GRUPA: Drukarnia Wielkoformatowa i Agencja Reklamowa

Witamy na stronie Agencji Reklamowej i drukarni wielkoformatowej RST-GRUPA. Firma RST-Grupa – drukarnia wielkoformatowa w Bydgoszczy działa na rynku szeroko pojętej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Jedną z gałęzi naszej działalności jest druk na różnego rodzaju materiałach – również tych trudnych do zadrukowania – do których można zaliczyć tworzywa sztuczne, folie, tkaniny, płyty MDF, szkło oraz wiele innych. Zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu wykonywania wydruków wykorzystywanych do dekoracji wnętrz.

Krótko mówiąc, RST-Grupa to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa w jednym – nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów niezbędnych do skutecznej identyfikacji zewnętrznej, wewnętrznej i internetowej małych i dużych firm. Warto również podkreślić, że jako jedyni w Polsce wykonujemy wydruki UV z lakierem punktowym.

Nasza historia

Firma istnieje w Bydgoszczy od 2012 roku i wywodzi się z wieloletniego doświadczenia w branży poligraficznej. Choć zaczynaliśmy od zatrudnienia jednej osoby i zakupu używanej maszyny Roland, dziś możemy pochwalić się rozwiniętym parkiem maszynowym i dziesięcioosobową załogą współpracującą z firmami na terenie całego kraju i poza nim.

Specjalizujemy się w profesjonalnym druku grafik reklamowych w szerokim zakresie materiałowym. Jako jedyni w Bydgoszczy oferujemy druk w technologii cyfrowej, sublimacyjnej, solwentowej i druk UV. Posiadamy również własną wykańczalnię, co pozwala na kontrolę wyrobów na każdym etapie produkcji oraz skraca czas realizacji zamówienia.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, którą systematycznie poszerzamy przedstawiamy ofertę, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, co potwierdzają niezliczone realizacje na terenie całego województwa. Nasza ścisła współpraca zarówno z ogólnopolskimi firmami jak i klientami indywidualnymi opiera się na obustronnym zaufaniu i profesjonalnym, kreatywnym podejściu do każdego projektu

RST-Grupa: Najlepsza drukarnia w Bydgoszczy

Dla nas najważniejsze jest to, aby jakość naszych produktów oraz doskonały serwis przerosły oczekiwania naszych Klientów. Chcąc to osiągnąć systematycznie poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje biorąc udział w szkoleniach oraz śledzimy nowe możliwości w dziedzinie reklamy biorąc czynny udział w targach poligraficznych.

Dzięki doświadczeniu w branży reklamowej przygotowaliśmy bogatą ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze produkty charakteryzują się stałym niezmiennie wysokim poziomem jakości. Stale rozwijany park maszynowy, inwestowanie w najnowsze technologie sprawia, że jesteśmy liderem w Bydgoszczy.

Zapraszamy do współpracy

Chętnie przygotujemy dla Państwa najlepszą i najtańszą ofertę w mieście.
KONTAKT