DRUK UV Bydgoszcz

Oferujemy druk UV, czyli technologię opartą na bezpośrednim zadruku materiału za pomocą bezwonnych tuszy utwardzanych promieniowaniem ultrafioletowym. Druk UV charakteryzuje się wysoką trwałością i nasyceniem kolorów, jest całkowicie bezpieczny, więc bez obaw możemy stosować go w mieszkaniu.

Nasza drukarnia posiada bezkonkurencyjny, hybrydowy ploter LEJ – 640 drukujący lampami LED UV, który generuje niezrównaną jakość druku od 720 do 1440 DPI. Pracuje na mediach elastycznych o szerokości do 1,6 m a także, dzięki stołowi podająco-odbierającemu, obsługuje sztywne podłoża o grubości do 13 mm. Na ekskluzywnych, małonakładowych materiałach reklamowych szczególne polecamy opcję uszlachetnienia druku przezroczystym lakierem punktowym, który zwiększa jego trwałość i znacząco wpływa na atrakcyjność finalnego produktu.

Wydruki w technologii UV wykonujemy również na maszynie Docan M 10 UV, która oferuje maksymalną powierzchnię zadruku  2,05 x 3,05 m. Umożliwia to drukowanie praktycznie na każdej gładkiej powierzchni – szkle, płycie PCV, MDF, sklejce, korku, odpowiednio wyprawionej skórze lub płaskich powierzchniach ceramicznych.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do wysyłania zapytań. Chętnie przedstawimy najlepszą ofertę na rynku.
ZAPYTAJ O DRUK UV