DRUK SOLWENTOWY BYDGOSZCZ

Warta uwagi propozycją RST-Grupa jest z pewnością druk solwentowy, który w ostatnich latach mocno zyskał na popularności. Druk solwentowy to technologia, która wykorzystuje farby oparte na rozpuszczalnikach, co sprawia, iż metoda ta jest uznawana za bardzo wytrzymałą i odporną na zmienność warunków atmosferycznych (deszcz, wiatr, promieniowanie słoneczne).

Ploter drukujący w technologii twardego solwentu, którym dysponujemy to Union Challenger FY-3206G. Główną jego zaletą jest szerokość zadruku 3,2 m oraz prędkość i wydajność druku plotera przemysłowego. Wydruki charakteryzują się nasyconymi kolorami i odpornością na warunki atmosferyczne rzędu 3-7 lat bez konieczności stosowania laminatu.

W naszym parku maszynowym znajduje się również Roland VersaCAMM VS-640i o maksymalnej szerokości zadruku 1,6 m. Reprezentuje on ekologiczną technologię eco-solwent, która bazuje na mniej toksycznych atramentach – ich trwałość określa się na około 2 lata. W porównaniu z twardym solwentem, ekologiczny odpowiednik wykazuje lepszą jakość wydruku – nasycenie barw i fotorealistyczną dokładność oraz brak zapachu.

Skorzystaj z naszej oferty

Zapraszamy do wysyłania zapytań. Chętnie przedstawimy najlepszą ofertę na rynku.
ZAPYTAJ O DRUK SOLWENTOWY