Wydruki na folii

Skuteczną i widoczną koncepcją reklamową są z całą pewnością folie samoprzylepne. Bydgoszcz i okolice mają zatem możliwość zamówienia produktów wysokiej jakości, doskonale sprawdzających się zarówno na witrynach sklepowych, jak i samochodach, tramwajach, a nawet skuterach. Zastosowanie najlepszych materiałów jest gwarancją dostosowania reklamy do indywidualnych potrzeb, jak i najbardziej wygórowanych oczekiwań. Druk na folii samoprzylepnej odbywa się dzięki obecności najnowocześniejszych maszyn, a jego główną zaletą jest nie tylko oryginalne odwzorowanie kolorystyczne, ale i niezwykła wytrzymałość, gwarantująca doskonałą widoczność, bez względu na warunki atmosferyczne, w tym silne opady deszczu czy palące słońce. Folie samoprzylepne w naszej ofercie to różnorodne rodzaje, dostosowywane do przeznaczenia danej reklamy. Należy podkreślić, iż stosowany klej nie pozostawia żadnych śladów, dzięki czemu koncepcja tego rodzaju nie niszczy wykorzystywanych powierzchni.

FOLIA MONOMERYCZNA

Jedną z najtańszych opcji, oferowanych przez RST-Grupa, jest coraz bardziej popularna folia monomeryczna. Materiał, stosowany zarówno w reklamie zewnętrznej, jak i wewnętrznej to pomysł na zapewnienie własnej firmie odpowiedniej widoczności. Należy jednak pamiętać, iż rozwiązanie, o którym mowa posiada trwałość oscylującą w granicach trzech lat, dlatego przed podjęciem decyzji, dobrze jest określić czas danej kampanii reklamowej. Folia monomeryczna – Bydgoszcz, czy okolice, dzięki naszej firmie, możesz wybrać doskonały materiał, przeznaczony do aplikacji na płaskich powierzchniach. Ten rodzaj folii samoprzylepnej dobrze odwzorowuje kolory, umożliwiając tworzenie nawet najbardziej finezyjnego logo. Zapraszamy do zapoznania się z jej możliwościami, pozwalającymi na zwrócenie uwagi potencjalnych odbiorców.
folia-samoprzylepna-bydgoszcz

FOLIA KASETONOWA

Wymagającym Klientom, RST-Grupa poleca rozwiązanie, jakim jest folia kasetonowa. Specjalny materiał PVC, posiada półprzeźroczystą, satynową powierzchnie, zmniejszającą bliki światła. Dzięki równomiernemu zastosowaniu barwnika, koncepcja ta doskonale sprawdza się w reklamach świetlnych i podświetlanych. Jest wytrzymała, efektowna i co najważniejsze – przyciąga wzrok potencjalnych odbiorców, stąd też jej popularność stale wzrasta. Folia kasetonowa, proponowana przez naszą drukarnię to najwyższa jakość, satysfakcjonująca każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Umożliwia pozostanie widocznym, w każdych warunkach atmosferycznych. Jest stosunkowo tania i daje spory zakres możliwości co do grafiki. Warto zwrócić na nią szczególną uwagę.
druk-na-folii-kasetonowej-bydgoszcz

FOLIA MROŻONA

RST-Grupa to drukarnia oferująca szereg, zróżnicowanych możliwości pozwalających na skuteczną reklamę, niezależnie od miejsca. Wśród propozycji szczególnie interesujących, znajduje się folia mrożona, o estetycznym i mocno eleganckim wyglądzie. To materiał, który przepuszcza 30% światła i umożliwia przemianę każdej szyby czy witryny sklepowej w miejsce wyjątkowe. Jej zaletą jest duża wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne, co sprawia, iż koncepcja wykorzystywana jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Matowe wykończenie umożliwia przyklejenie jej w całości, bądź swobodne wycięcie określonego kształtu. Folia mrożona jest pomysłem zwracającym uwagę, a jednocześnie stanowiącym przyjemny dla oka, element dekoracyjny. RST-Grupa Bydgoszcz, dzięki swojemu doświadczeniu i nowoczesnym maszynom, oferuje usługę foliowana na najwyższym poziomie. Wystarczy więc podjąć właściwą decyzję – już dziś.
wydruki-na-folii-mrozonej-bydgoszcz

FOLIA ONE WAY VISION

Propozycja wyjątkowa, dająca wiele możliwości. Nowoczesna folia One Way Vision charakteryzuje się ciemną barwą oraz obecnością 50% dziurek, które nie przeszkadzają, a efektownie wyglądają na wszelkiego rodzaju powierzchniach. Rozwiązanie oferowane przez RST-Grupa to materiał wytrzymały przez ok. 2 do 5 lat, także w zmiennych warunkach atmosferycznych. Doskonale sprawdza się w witrynach sklepowych i oknach samochodów, gdyż wywołuje efekt lustra weneckiego. Oznacza to w praktyce sytuację, w której osoba przebywająca wewnątrz pomieszczenia, doskonale widzi drugą stronę, jednak nadal pozostaje niezauważalna do człowieka, przebywającego od zewnątrz. Folia One Way Vision Bydgoszcz cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest elegancka, wytrzymała i pozwala na zamieszczenie dowolnej grafiki w ciekawej formie.
folia-one-way-vision-bydgoszcz

FOLIA WYLEWANA

RST-Grupa to kompleksowe usługi, dlatego wśród nich nie mogło zabraknąć rozwiązania dedykowanego flotom samochodowym. Folia wylewana należy bowiem do koncepcji, przynoszących całą paletę możliwości, tworzenia fantazyjnych, energetycznych i żywych grafik. Materiał tego rodzaju posiada również doskonałe parametry, gdyż jest mocno rozciągliwy i ma pamięć kształtów. W praktyce folia wylewana idealnie dopasowuje się do linii samochodu czy innego pojazdu, umożliwiając stworzenie widocznej, mobilnej reklamy Twojego przedsiębiorstwa. Dodatkową opcją jest uszlachetnienie folii laminatem, przez co zwiększa się jej wytrzymałość. Propozycja od RST-Grupa stanowi koncepcję popularną w ostatnich latach, uwzględniającą trudno dostępne miejsca – jak zderzaki, czy lusterka. Chcąc pozostać zauważonym, musisz już dziś wypróbować tą formę reklamy.
drukowanie-na-folii-wylewanej-bydgoszcz

LAMINAT

Laminat jest opcją popularną, choć wiele osób nie może się do niej ostatecznie przekonać. Tym czasem rozwiązanie tego rodzaju, umożliwia wygodne zabezpieczenie pakowanych produktów- zarówno tych żywnościowych, jak i wszelkiego rodzaju form reklamowych. Oferta złożona przez RST-Grupa odznacza się obecnością laminatów najwyższej jakości, dwu- i trzywarstwowych, odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. To zdecydowanie trwała forma, o wysokiej wytrzymałością związanej z obecnością kilku rodzajów folii. Renomowane, nowoczesne maszyny pozwalają na wykonywanie druku na laminatach o dużej szczegółowości, przez co każdy Klient ma gwarancję trwałości i pełnej satysfakcji. Laminat – Bydgoszcz to Twój pomysł na bezpieczną formę, skutecznej reklamy.
laminat-bydgoszcz

Skorzystaj z naszej oferty

Jeśli szukasz rozwiązania, umożliwiającego zaistnienie wśród setek konkurencyjnych firm, czy produktów, folia samoprzylepna z Twoją reklamą będzie właściwym wyborem.
Zapytaj o wycenę druku na folii